ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
تردمیل

تردمیل

تردمیل فلکسی فیت D1369

این دستگاه دارای قدرت موتور 2 اسب بخار است و می تواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. تردمیل فلکسی فیت ساخت کشور چین است و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این دستگاه شیب برقی دارد و به وسیله آن می توان تمرینات را با سختی مختلف انجام داد و به تناسب اندام دلخواه خود دست یافت.ابعاد تسمه این تردمیل 42*133 سانتی متر می باشد.

این تردمیل دارای مانیتور ال سی دی برای نمایش سرعت، مسافت، کالری، ضربان قلب، شیب دستگاه و زمان استفاده می باشد. از امکانات این دستگاه می توان دارا بودن تنظیم شیب و سرعت روی دسته، جک گازی، قابلیت تاشوندگی، ضربه گیر بالشتی، ضربه گیر SDS، کلید توقف اضطراری، پایه درازنشست، چرخ جابه جایی را نام برد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 19 دی 1397ساعت 14:48 توسط هایپرجیم | | تعداد بازدید : 2

تردمیل فلکسی فیت AC 9000

این تردمیل نمایشگر LCD دارد و کاربر می تواند شیب این تردمیل را به صورت برقی تغییر دهد . برای راحتی کاربر در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است . قدرت موتور این دستگاه 4 اسب بخار DC است که می تواند تا 190 کیلوگرم را تحمل کند.این تردمیل 187 کیلوگرم وزن دارد و عرض تسمه آن 60 سانتی متر است. این تردمیل ضربه گیر بسیار قوی دارد. این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد .این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است.این تردمیل ساخت کشور چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 19 دی 1397ساعت 14:47 توسط هایپرجیم | | تعداد بازدید : 1

تردمیل فلکسی فیت 7304FI

این تردمیل دارای نمایشگری LED همراه TFTLCD و TV می باشد . این تردمیل دارای 50 برنامه های از پیش تعیین شده و یک برنامه دستی می باشد.تسمه فضای دویدن ورزشکار است که در این دستگاه، ابعاد تسمه 145*50 متر است.

سرعتی که این تردمیل می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است و کاربر می تواند شیب این تردمیل را به صورت برقی تغییر دهد. برای راحتی کاربر در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است .قدرت موتور این دستگاه 3 اسب بخار است که می تواند تا 140 کیلوگرم را تحمل کند.این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است . این تردمیل ساخت کشور چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 19 دی 1397ساعت 14:45 توسط هایپرجیم | | تعداد بازدید : 1